معرفی اماکن تجاری

اگر قصد معرفی شغل و مکان خود به همشهریان یا کسانی که به شهر شما مسافرت میکنند را دارید، سایت بهراه بهترین گزینه برای شماست.

این شیوه تبلیغات برای هتلداران، آژانسهای مسافرتی، سرویسهای تاکسی تلفنی و کلیه مشاغلی که بنحوی با مسافرت و گردشگری مرتبط هستند موثرترین راه است.

شما میتوانید نام مکان، نوع فعالیت و آدرس خود را برای همیشه در سایت بهراه درج نمایید. این مشخصات بعدها نیز قابل تغییر میباشد.

در ضمن به تمام اعضاء بک صفحه خاص (پروفایل) اختصاص مییابد که در آن میتواتند توضیحات کامل در مورد فعالیتهای را خود بنویسند.

این پروفایل طی مدت زمان کوتاهی در سایت جستجوگر گوگل قابل مشاهده خواهد بوبد.

به کلیه اعضای فعال سیستم تبلیغاتی سایت بهراه نحوه درج مکان بروی نقشه گوگل بصورت قدم به قدم آموزش داده میشود.

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام و عضویت در سیستم تبلیغاتی، ابتدا فرم درخواست ثبت نام را پر کنید. پس از چند لحظه یک ایمیل برای شما ارسال می‌گردد که در آن یک پیوند وجود دارد و شما باید بروی آن کلیک کنید تا مشخص شود نشانی پست الکترونیک خود را بصورت صحیح وارد کرده‌اید.

پس از آن می‌توانید با استفاده از نشانی پست الکترونیک و رمز عبور خود وارد سیستم شده و اطلاعات کسب و کار خود را درج یا ویرایش نمایید.

لطفا قبل از ثبت نام شرایط عضویت را مطالعه نمایید.

هزینه تبلیغات

هزینه تبلیغات و ایجاد صفحه در سایت بهراه مبلغ 150،000 ریال است که پس از ثبت اطلاعات بصورت آنلاین قابل پرداخت میباشد.

شرایط عضویت
  1. اطلاعات شما برای همیشه در سایت نمایش داده خواهد شد بشرط آنکه حداقل هر سال یکبار با ورود به صفحه اعضاء آنها را مرور نمایید. در غیر اینصورت نمایش آنها پس از یک سال متوقف خواهد شد.
  2. اطلاعات باید مربوط به خودتان باشد و مسئولیت صحت اطلاعات وارده بعهده شما است.
  3. مکان کسب و کار شما باید حتما دارای یک شماره تلفن ثابت باشد.
  4. فقط مشاغل مجاز و دارای آدرس مشخص، مجاز به استفاده از این سرویس هستند.
  5. هنگام ثبت نام با یک نشانی پست الکترونیکی صحیح ثبت نام نمایید تا در صورت فراموش کردن رمز ورود سیستم بتواند رمز قدیمی را برای شما ارسال کند در غیر اینصورت ما به هیچ عنوان رمز را بصورت مستقیم در اختیار اشخاص قرار نخواهیم داد.
  6. هرگونه سوء استفاده از سرویس باعث حذف اطلاعات شما خواهد شد.
  7. برای کلان شهرها تبلیغات هنگامی نمایش داده خواهند شد که مکان کسب و کار شما روی نقشه دیده شود، برای سایر شهرها باید نقشه درحال نمایش شهر شما باشد. حداقل زوم برای نمایش تبلیغات 15 از 20 (حداکثر بزرگنمایی نقشه) است.
  8. سایت بهراه تمامی سعی خود را برای ادامه فعالیت انجام خواهد داد اما اگر تحت شرایطی که خارج از کنترل ما باشد (مانند قطع سرویس گوگل) ادامه ارائه خدمات سایت مقدور نباشد، هیچ مسئولیتی بعهده ما نبوده و مبالغ دریافتی غیرقابل بازگشت خواهند بود.
درخواست ثبت نام
فراموشی رمز ورود